Hakkımızda

Gençgün Uslu Sigorta Aracılık Hizmetleri, Gençer Uslu ve Güntaç Uslu tarafından Keşan/Edirne'de kurulmuştur.
 
2011 yılından bu yana Otomobil (Zorunlu Trafik, Kasko Ve Yeşil Kart) Sigortaları, Tarsim bünyesinde devlet destekli Tarım Ve Hayvancılık Sigortaları, DASK, Ev ve İşyeri Sigortaları, Sağlık Sigortaları, Yurtdışı Seyahat Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, İnşaat ve Montaj Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları ve Yat Sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.
 
Gençer Uslu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden 2007 yılında mezun oldu. Güntaç Uslu Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2009 yılında mezun oldu. Gençer Uslu ve Güntaç Uslu 2011 yılında Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attılar.
 
Gençgün Uslu Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır. Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.
 
Gençgün Uslu Sigorta olarak tüm sigorta poliçelerinizde sizlere en uygun fiyat ve taksit seçeneklerini sunarak poliçelerinizi hazırlar, sigorta konusunda uzmanlaşmış profesyonel uzman kadromuz ile acentemizin mümkün olan özel indirimlerinden faydalanabilir, satış sonrası müşteri memnuniyetleri, sigorta danışmanlığı gibi ücretsiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Taşınır ve taşınmaz gayrimenkullerinizi, sağlığınızı Gençgün Uslu Sigorta güvencesi ile sigorta ettirebilir ve geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.
 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ